ByAltınel Plus | Etkinlik Yönetimi & Event & Menajerlik

En mutlu gününüzü şansa bırakmayın..

Bir gelin ve damat için düğün organizasyonu, düğün gününün heyecanını yaşamanın ilk adımıdır. Yalova'da organizasyon şirketleri arasında yıllardır kalitemiz ve profesyonel ekibimizle birçok gelin ve damadın kalbinde taht kurduk. Düğün organizasyonlarını ve catering hizmetlerini en iyi şekilde gerçekleştirerek o günün kalitesini ve tadını arttırdık.

Kaliteli ve yaratıcı düğün organizasyonu için By Altınel Organizasyon olarak  organizasyon ve planlamada sizin düşüncelerinizi ve zevkinizi de ön planda tutarak tüm düğün organizasyon sürecini birlikte planlıyoruz. Kokteylli düğün, sahil düğünü, yemekli düğün, plaj düğünü, otel düğünü… bizim için her düğün organizasyonu birbirinden farklı tarzda bezenmiş ve özenilmiştir. Detaycı ve yaratıcı öneriler sunarak bu özel gününüzü hem siz hem de misafirleriniz için unutulmaz kılmaya devam ediyoruz.  Gündemi yakalayan, modayı takip eden düğün organizasyonu konseptleri, titiz, planlı ve dürüst çalışmayla kusursuz organizasyonlar için By Altınel Organizasyon yanınızda. Düğün organizasyonu, nişan organizasyonu, sünnet organizasyonu başta olmak üzere barbekü partyleriniz, piknik organizasyonlarınız, bahçe partisi  ve otel organizasyonlarınız da dahil olmak üzere  hizmet ve malzemelerimizdeki üst segment kalite  ve bütünlük farkını, toplam kaliteye verdiğimiz önemi her aşamada göreceğinizi sizlere garanti ediyor, organizasyonlarınızda size özel farkları yaratmak için sizleri ofis & showroomumuza bekliyoruz.

Hemen bizimle düğün planları yapabilirsiniz

Düğün yapmaya hazırlanıyorsanız bizimle irtibata geçip tüm detayları konuşabilirsiniz…  Sizlere birçok alternatif sunuyoruz.

Örnek organizasyonlarımız