ByAltınel Organizasyon | Etkinlik Yönetimi & Event & Menajerlik

By Altınel Organizasyon; ses ışık, görüntü ve sahne sistemleri ile ilgili tüm organizasyon ve etkinlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Konserler, festivaller, kurumsal etkinlikler, özel davetler gibi bir çok hizmeti tek çatı altında sağlamaktadır.

1200 m2’lik Showroom’umuzda yüzlerce organizasyon materyallerimizi görebilir, demo bölümlerimizde hayallerinizdeki organizasyon konsept ini oluşturabilirsiniz. Tüm ekipmanlarımız tamamen firmamıza aittir. Herhangi bir kiralama firması veya iş ortağı işe çalışmamaktayız.

Kurumsal organizasyon hizmetlerinde, alanında profesyonel bir kadronun size sağlamış olduğu olanaklarda faydalanabilirsiniz. Kusursuz bir şekilde planlanan organizasyonlar, misafirlerinizin isteklerine en iyi şekilde cevap vermeyi amaçlamaktadır. Etkileyici konseptler eşliğinde verilen kurumsal organizasyon hizmetleri, yaratıcı dokunuşlarla taçlandırılmaktadır.

Zamanlamaya yönelik doğru çözümler gerçekleştirerek, size ihtiyacınız olan zaman diliminde destek vermekteyiz. Detaylı çalışmalar eşliğinde düzenlenen organizasyonlar, pozitif bir bakış açısıyla tamamlanmaktadır. Sunulan öneriler ile organizasyonlarınıza dair iyileştirmeler yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra kişiye özel çözümler sunularak unutulmaz anlar yaşamanıza yardımcı olmaktayız.Bir organizasyonun kalitesini tecrübeli organizatör imzası taşıması belirler


Sene
Sanatçı
Firma
Organizasyon